FILMY REKLAMOWE – Portfolio & Oferta

Filmy reklamowe & DPV

Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmów i spotów reklamowych wraz z jej promocją w Youtube. Każdy projekt opracowujemy z myślą o działaniach marketingowych. Z nami Twoja firma pokaże się z najlepszej strony!

Najnowsze trendy w marketingu wskazują na video, wykorzystaj to, aby opowiedzieć o swojej firmie! Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów nowatorskim podejściem, które atrakcyjnie przedstawi Twoje usługi. Spoty reklamowe są łatwo przyswajalne i ciekawsze od słów. Poruszymy emocje, tworząc obraz przyciągający nieprzeciętną perspektywą i pomysłową wizją.

Spot reklamowy

To pokaz wideo, łączący w sobie statyczne zdjęcia i dynamiczne efekty, nadające całości cech animacji oraz filmu reklamowego. Doskonały sposób, aby zaprezentować swoją firmę, produkty, czy opowiedzieć historię. Nasza praca nie kończy się na samym stworzeniu nagrania, dodatkowo promujemy projekty na YouTube. Dzięki naszym sprawdzonym metodom, wyświetlają się jedynie użytkownikom, którzy w ostatnim czasie szukali w Internecie informacji na dany temat, oraz na podstawie ich geolokalizacji.

Film reklamowy

Zdjęcia z powietrza, w środku i na zewnątrz. Pełny pokaz video plus efekty specjalne, 3D i ozdobniki. Profesjonalny montaż i korekta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Jesteśmy pewni naszej skuteczności, dlatego do każdego pakietu promocji filmu na kanale YouTube, dołączamy gwarantowaną liczbą odsłon.

PROMUJ SIĘ W YOUTUBE

Każdego miesiąca strona ma ponad 1,5 miliarda zalogowanych użytkowników, co stanowi aż… jedną trzecią praktycznie wszystkich internautów! Dużo, prawda? Ponad połowa wyświetleń w YouTube to odtworzenia filmików na urządzeniach mobilnych (nadal ktoś sądzi, że Mobile-First Index to tylko wymysł?).

ZALETY REKLAM NA YOUTUBE

ZASIĘG – 20 mln spośród prawie 28 mln (czyli 73%) polskich internautów korzysta z YouTube.

PRZYSTĘPNOŚĆ CENOWA – Koszt przygotowania i wyświetlania reklam na YouTube jest dużo niższy niż w przypadku reklamy telewizyjnej.

MOŻLIWOŚĆ UDOSTĘPNIANIA – Reklamy jak wszystkie inne filmy na YouTube mogą być udostępnianie przez użytkowników na ich stronach www lub w social mediach.

PRECYZYJNE TARGETOWANIE – Reklama na YouTube kierowana do precyzyjnych grup docelowych wyróżnionych na podstawie kryteriów demograficznych, zainteresowań, wieku i płci.

MIERZALNOŚĆ – Jedną z największych zalet reklamy w YouTube jest możliwość szczegółowego mierzenia efektów kampanii reklamowej.

W NASZEJ OFERCIE

PRODUKCJA FILMU/SPOTU VIDEO
Oferujemy produkcję filmów, spotów reklamowych i DPV od przygotowania materiałów, efekty specjalne, 3D i ozdobniki oraz profesjonalny montaż i korekta. Do naszych realizacji zawsze podchodzimy indywidualnie, aby zaoferować Państwu najbardziej profesjonalne podejście i cenę. Tak przygotowany film pozostaje tylko pokazać światu… Zapytaj o wycenę. Zapraszamy do kontaktu.

PAKIETY PROMOCJI FILMÓW NA YOUTUBE
Oferujemy promocję filmów na Youtube z gwarantowaną liczbą odsłon, a dzięki precyzyjnemu targetowaniu docieramy do wybranych grup docelowych.

Zapraszamy do kontaktu.