Dwayne Johnson najlepiej zarabiającym aktorem!

Gratulujemy!

Magazyn „Forbes” co roku publikuje zestawienia najlepiej zarabiających gwiazd show biznesu w różnych kategoriach. Tym razem dziennikarze „Forbesa” przyjrzeli się branży filmowej. Okazuje się, że najlepiej opłacanym aktorem 2019 roku jest Dwayne Johnson. Od czerwca 2018 do czerwca 2019 roku na konto Johnsona wpłynęło ponad 89 milionów dolarów.

Ale ta kwota nie wzięła się znikąd. W ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać Dwayne’a m.in. w hitach „Drapacz chmur” czy święcącym właśnie triumfy „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”. W grudniu zobaczymy go na wielkim ekranie w kontynuacji hitu „Jumanji: Przygoda w dżungli”.

Zarobki Johnsona nie powinny dziwić, filmy z udziałem aktora przynoszą krociowe zyski, a sam Dwayne należy do najbardziej lubianych gwiazd – nie tylko z powodu udziału w przebojowych produkcjach. Aktor unika skandali, prowadzi zdrowy, sportowy tryb życia, do czego zachęca swoich fanów, a do tego jego życie prywatne jest niezwykle ułożone – w miniony weekend poślubił swą długoletnią partnerkę – Lauren Hashian.

W pierwszej piątce znaleźli się także: Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Akshay Kumar i Jackie Chan.

Źródło: tylkohity.pl