„Bliźniak” – zwiastun

Will Smith w nowym filmie Anga Lee

Tego duetu nie trzeba przedstawiać. Laureat Oscara® Ang Lee („Tajemnica Brokeback Mountain”, „Życie Pi”) łączy siły z nominowanym do Oscara® Willem Smithem w filmie „Bliźniak”! Oto pierwszy zwiastun (poniżej).

– To historia, której zwykłe kino nie umiałoby pokazać – mówi Ang Lee, reżyser – A jednak, dzięki niezwykłym osiągnięciom technologii filmowej, możemy zobaczyć równocześnie postać, w którą wciela się Will Smith, jako młodego i dojrzałego mężczyznę. Możemy też zagłębić się w tej niezwykle wciągającej opowieści. Mam wielkie szczęście, że mogę eksperymentować z kinem cyfrowym i poznawać jego limity. Podobną dumę czuję, mogąc pracować z Willem Smithem – cudownym, uczciwym, dobrym człowiekiem. Myślę, że Will jest teraz u szczytu swych aktorskich możliwości. Połączenie jego talentu oraz kina cyfrowego daje nam niezwykłą jakość.

– Emocjonalne i fizyczne wyzwania, jakie stawia przede mną ta rola – mówi Will Smith – sprawiają, ze to najbardziej wymagający film, nad jakim pracowałem w ciągu całej kariery. Ang wyciska z nowych technologii wszystko; widzowie zobaczą coś, czego wcześniej nie widzieli. To przy tym nie tylko kino akcji, to coś więcej, opowieść o tym, czego ktoś młodszy może nauczyć kogoś starszego. Mam teraz 50 lat. Paradoks polega na tym, że gdybym miał 23, jak jedna z postaci, w którą się wcielam, nie umiałbym udźwignąć ciężaru tej roli. Ten film będzie widowiskiem – podkreśla aktor.

„Bliźniak” zadebiutuje w kinach 25 października.

Źródło: tylkohity.pl