Znamy datę premiery „Bumblebee”

Bumblebee powróci!

W Kalifornii ruszyły właśnie zdjęcia do nowego filmu z cyklu „Transformers”. Premiera „Bumblebee”, bo taki tytuł otrzymał film, przewidziana jest na 21 grudnia 2018 roku

Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Travis Knight („Kubo i dwie struny”). Na ekranie zobaczymy Hailee Steinfeld („Prawdziwe męstwo”, „The edge of seventeen”), Pamelę Adlon (serial „Better Things”), Johna Cenę („Wykolejona”, „Tata kontra tata”), Jorge Lendborga Jr. („Spider-Man: Homecoming”).

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”.

Za produkcję filmu odpowiadają: Lorenzo di Bonaventura i Michael Bay. Producenci wykonawczy: Steven Spielberg, Brian Goldner i Mark Vahradian, Chris Brigham. Autorką scenariuza jest Christina Hodson.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress