Zjawiskowa obsada nowego filmu Joela Edgertona

„Boy Erased” – zapowiada się mocne kino! Kidman, Crowe, Dolan, Flea, Hedges!

Cherry Jones, Flea z Red Hot Chili Peppers, Xavier Dolan, Troy Sivan dołączyli do zdobywców Oscara® Nicole Kidman i Russella Crowe’a oraz nominowanego do Nagrody Akademii Lucasa Hedgesa („Manchester by the Sea”). Wszyscy oni spotkają się na planie nowego filmu Joela Edgertona – adaptacji wspomnień Garrarda Conley’a „Boy Erased: A Memoir of Identity, Faith, and Family”. Sam Conley będzie konsultantem na planie filmowym.

Obraz „Boy Erased” opowiada historię Jareda (Hedges), który w wieku 19 lat dokonał coming outu przed swymi rodzicami (Crowe i Kidman). Problem polegał na tym, że ojciec Jareda jest baptystycznym pastorem. Rodzice postawili chłopakowi ultimatum: albo podda się terapii konwersyjnej (pseudonaukowa, nieetyczna i, cóż, nieskuteczna, choć czyniąca wielkie szkody w psychice terapia mająca na celu zmienić orientację psychoseksualną), albo zostanie odrzucony – przez rodzinę, przyjaciół i współwyznawców. „Boy Erased” to prawdziwa historia młodego człowieka, który został zmuszony do zmierzenia się z własną tożsamością.

– Obsada tego filmu wciąż nabiera kształtu, kształtu, o jakim chyba nawet nie mogłem marzyć – mówi Joel Edgerton, reżyser – Udało nam się pozyskać ludzi o wielkim talencie.

Film zadebiutuje w kinach w 2018 roku.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress