Ruszyły zdjęcia do kontynuacji „Mamma Mia!”

Here we go again!

Dziesięć lat po tym, jak komedia muzyczna „Mamma Mia!” szturmem zdobyła serca widzów i krytyków na całym świecie, zarabiając ponad 600 milionów dolarów, ponownie przeniesiemy się na magiczną grecką wyspę Alokairi, by znów znaleźć się w orbicie nieśmiertelnych przebojów zespołu ABBA.

Właśnie ruszyły zdjęcia do komedii „Mamma Mia: Here We Go Again”. Co szczególnie ważne dla fanów – na ekranie zobaczymy tę samą obsadę, a więc m.in. Meryl Streep, Colina Firtha, Pierce’a Brosnana, Amandę Seyfried oraz Stellana Skarsgårda i Christine Baranski. Do obsady dołączyła znana z tegorocznego przeboju „Baby Driver” Lily James, która wcieli się w postać młodej Donny, sportretowanej przez Meryl Streep. Młodą Rosie oraz młodą Tanyę zagrają Alexa Davis oraz Jessica Keenan Wynn. W postać młodego Sama wcieli się Jeremy Irvine, Josh Dylan zagra natomiast młodego Billa, a Hugh Skinner – młodego Harry’ego.

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiedzialny jest Ol Parker. Benny Anderson i Björn Ulvaeus z legendarnej ABBY odpowiadają za muzykę i słowa, są także producentami wykonawczymi obrazu.

Film zadebiutuje w kinach w lipcu 2018 roku.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress