PRZYGOTUJCIE SIĘ NA DARK UNIVERSE

Czeka nas zupełnie nowe oblicze strachu

Wytwórnia Universal przedstawia DARK UNIVERSE, nową superserię filmów grozy. To właśnie pod szyldem DARK UNIVERSE Universal będzie wypuszczał na rynek nowe wersje klasycznych filmów o potworach. Założeniem jest przedstawienie klasyki młodszej publiczności.

Po raz pierwszy nowe logo zobaczymy w gorąco oczekiwanym thrillerze „Mumia” (w kinach od 9 czerwca). Logo zostało opatrzone muzyką skomponowaną przez czterokrotnie nominowanego do Oscara Danny’ego Elfmana.

Kolejną produkcją pod logo DARK UNIVERSE będzie „Bride of Frankenstein” w reżyserii laureata Oscara Billa Condona, który to film zadebiutuje w kinach 14 lutego 2019 roku.

– Jesteśmy niezwykle dumni i włożymy całą naszą pasję w ten projekt – mówi Donna Langley, szefowa Universal Pictures – Wszystko po to, by upamiętnić i przypomnieć widzom te klasyczne dzieła.

– Wychowałem się na potworach – mówi Danny Elfman, który skomponował muzykę towarzyszącą logotypowi – Potwory to całe moje życie, a te ikoniczne potwory z produkcji wytwórni Universal są niemal członkami mojej rodziny. Jestem dumny, że mogłem napisać dla DARK UNIVERSE muzykę.

– Jestem niezwykle podekscytowany, że „Bride of Frankenstein” („Narzeczona Frankensetina”) ponownie trafi na wielki ekran – mówi reżyser, Bill Condon. To jeden z najwspanialszych kobiecych potworów w historii kina.

Wiemy już, że gwiazdami pierwszych produkcji z serii DARK UNIVERSE będą Johnny Depp, Javier Bardem, Tom Cruise, Russell Crowe oraz młodzi aktorzy, tacy jak wcielająca się w tytułową „Mumię” Sofia Boutella.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress