Powstanie kontynuacja „Spider-Man: Homecoming”

Tom Holland i Jon Watts na pokładzie

Tego należało się spodziewać. Wielki sukces filmu „Spider-Man: Homecoming” sprawił, że rozpoczęły się rozmowy nad kontynuacją. Wprawdzie już wcześniej zapowiadano nowe części przygód Człowieka-Pająka, teraz przystąpiono do rozmów. Wszystko wskazuje na to, że za kamerą ponownie zasiądzie Jon Watts, reżyser „Spider-Man: Homecoming”. Z całą pewnością w postać superbohatera wcieli się Tom Holland.

Przypomnijmy, że „Spider-Man: Homecomig”, którego możemy właśnie oglądać na ekranach kin, spotkał się ze znakomitym przyjęciem przez krytyków na całym świecie. Ich opinie potwierdzili widzowie, którzy tłumnie udali się do kin. W Polsce „Spider-Man” zadebiutował od razu na pierwszym miejscu zestawienia najchętniej oglądanych filmów. Podobnie było właściwie wszędzie – w Stanach Zjednoczonych tylko w pierwszy weekend wyświetlania (+ pokazy przedpremierowe) film zarobił 117 milionów dolarów; po dziesięciu dniach od premiery to już 220 milionów. Światowy box office to aktualnie prawie pół miliarda dolarów, a warto wspomnieć, że to dopiero początek triumfalnego przemarszu filmu przez kina.

Fanom Spider-Mana przypominamy, że zanim zobaczymy nową odsłonę „Spider-Man: Homecoming”, do kin wejdzie animowana wersja przygód Człowieka-Pająka. Premiera filmu (pod roboczym tytułem „Animated Spider-Man”) planowana jest na 28 grudnia 2018 roku.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress