Najlepszy Spider-Man w historii?

97% pozytywnych opinii na Rotten Tomatoes!

To jeden z takich filmów, na który czekaliśmy bardzo długo. Najpierw Spider-Man pojawił się gościnnie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, czym twórcy chcieli nam powiedzieć, że wraca tam, gdzie zawsze powinien być – do Uniwersum Marvela. A potem? A potem zaczęły się długie prace na planie filmu.

Już 14 lipca „Spider-Man: Homecoming” zadebiutuje w kinach. Krytycy widzieli już nowe przygody Człowieka-Pająka i… są zachwyceni! Na portalu Rotten Tomatoes film ma 97 proc. pozytywnych opinii. Warto zwrócić przy tym uwagę, że tego typu filmy nieczęsto otrzymują takie recenzje.

Oto, co możemy przeczytać w recenzjach: „To nie tylko najlepszy film o Spider-Manie, to także najlepszy film z Uniwersum Marvela” (Toronto Sun), „Pierwszy Spidey, który jest równie energetyczny, jak ten z komiksu!” (Village Voice), „Słodki, lekki, przyjemny, to taki mały marvelowski cud” (Entertainment Weekly), „Świeży, zabawny, efektowny!” (Filmink), „Wszyscy znamy te postacie, ale film jest świeży, zabawny, ogląda się go na luzie, to taki remix, który sprawia, że, oglądając go, czujemy się fantastycznie” (Emipre Magazine).

I jeszcze opinia widza: „To prawdopodobnie najlepsza odsłona przygód ikony popkultury – Spider-Mana. Jeśli >>Strażnicy galaktyki vol. 2<< nie spełnili waszych oczekiwań, zobaczcie >>Spider-Mana: Homecoming<<. Zawstydza każdą część >>Niesamowitego Spider-Mana<<. Jest tak świetny!”

Dobra robota, Spidey!

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress