„Mamma Mia: Here We Go Again”

Andy Garcia dołącza do obsady

Kiedy wydawało się, że ten film po prostu nie może być jeszcze bardziej gwiazdorski, do obsady dołącza kolejna gwiazda Hollywood.

Komedia „Mamma Mia!” w 2008 roku rozbiła bank! Film zarobił 600 milionów dolarów, zdobył uznanie krytyki, a wśród publiczności niemal z miejsca zyskał tytuł filmu kultowego. Już w lipcu 2018 roku zobaczymy kontynuację miłosnych zawirowań w życiu Donny (Meryl Streep), jej córki Sophie (Amanda Seyfried) i przyjaciół. Wszystko to, naturalnie, w rytmie nieśmiertelnych przebojów szwedzkiej supergrupy ABBA.

Producenci ogłosili już obsadę filmu, w którym zobaczymy m.in. Meryl Streep, Colina Firtha, Pierce’a Brosnana, Amandę Seyfried oraz Stellana Skarsgårda i Christine Baranski. W rolę młodej Donny wcieli się Lily James, którą za chwilę zobaczymy na ekranach kin w dramacie „Czas mroku”. Młodą Rosie oraz młodą Tanyę zagrają Alexa Davis oraz Jessica Keenan Wynn. W postać młodego Sama wcieli się Jeremy Irvine, Josh Dylan zagra natomiast młodego Billa, a Hugh Skinner – młodego Harry’ego. A to nie koniec niespodzianek. Właśnie ogłoszono, że do obsady dołączył Andy Garcia (nominowany do Oscara® za rolę w trzeciej części „Ojca chrzestnego”).

„Mamma Mia: Here We Go Again” zadebiutuje w kinach 27 lipca 2018 roku.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress