Dziewczyny „Mission: Impossible 6″

Szykuje się wielka niespodzianka! Najbardziej „kobieca” część serii?

Seria „Mission: Impossible” to marka sama w sobie. Na całym świecie ma oddaną armię fanów, którzy z niecierpliwością czekają na każdą kolejną odsłonę.

Właśnie ruszyły zdjęcia na planie szóstej części serii, w której w roli głównej zobaczymy, oczywiście, Toma Cruise’a (agent Ethan Hunt). Już jakiś czas temu informowaliśmy, że w filmie ponownie spotkamy się ze szwedzką gwiazdą Rebeccą Ferguson, która w „piątce” wcielała się w postać tajemniczej Ilsy Faust.

Okazuje się, że obok Ferguson w filmie pojawi się wiele innych kobiet. Reżyser Christopher McQuarrie podzielił się z fanami serii pierwszym zdjęciem z planu, przedstawiającym aktorki, które zobaczymy na wielkim ekranie. W filmie wystąpią m.in. nominowana do Oscara Angela Bassett („Tina”, „Czekając na miłość”), znana z serialu „The Crown” Vanessa Kirby oraz Michelle Monaghan, która powróci do serii w roli Julii Meade.

W filmie zobaczymy także Simona Pegga (w roli Benijego Dunna), Aleca Baldwina (Luther Stickell) oraz Henry’ego Cavilla.

Szczegóły fabuły objęte są całkowitą tajemnicą.

Do tej pory filmy z serii „Mission: Impossible” zarobiły ponad 2,7 miliarda dolarów. Premiera „szóstki” zaplanowana jest na 27 lipca 2018 roku.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress