Darren Aronofsky o „mother!”

– Chcę tylko przygotować ludzi na ten film, to naprawdę mocna jazda!

Darren Aronofsky, jeden z najoryginalniejszych twórców współczesnego kina, w wywiadzie dla magazynu „Vulture” wyznaje: – Chciałbym, by ludzie przed obejrzeniem „mother!”, pamiętali, że stworzyłem także „Czarnego łabędzia” i „Requiem dla snu”. „mother!” jest od tego dużo mocniejszy. Większość ludzi, którzy zobaczyli już film, nie chce nawet na mnie patrzeć – wyznaje reżyser.

Film opowiada historię małżeństwa, które zostaje poddane silnej próbie, gdy ich dom odwiedzają tajemniczy goście. W rolach głównych występują: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris i Michelle Pfeiffer.

Reżyser zapowiada, że w „mother!” zobaczymy kilka momentów, które wstrząsną publicznością, wprawią ją w poczucie dyskomfortu. – To coś zdecydowanie różnego od tego, co powstaje teraz w kinie. Jeśli ktoś ma ochotę na coś zupełnie innego, dostarczymy mu pyszny posiłek. Mówię to wszystko, bo chcę, by widzowie byli gotowi na prawdziwie ostrą jazdę.

Aronofsky odniósł się także do tytułu filmu – „mother!”: – Ten wykrzyknik na końcu oddaje ducha filmu. Tam naprawdę jest pod koniec coś, co moglibyśmy nazwać wykrzyknikiem. Chciałem, by ten film był takim wyciem do księżyca – podsumował artysta.

„mother!” zobaczymy w kinach 3 listopada.

Źródło: tylkohity.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress